Jesienne krasnale

Jesienne krasnale

Analiza i synteza wzrokowa Baza wiedzy Ćwiczę z KreatywneWrota.pl Edukacja Edukacja matematyczna Edukacja Montessori Koncentracja Materiał matematyczny Motoryka mała i terapia reki Pamięć Terapia Video 0


„Jesienne krasnale” to mega zestaw edukacyjny w niesamowicie, barwnej, kolorowej szacie graficznej, która zachęci każde dziecko do zabawy.
Znajdują się w nim pomoce o różnym stopniu trudności.

Dla kogo jest ten zestaw?

Przeznaczony dla dzieci z afazją, autyzmem, dzieci z innymi deficytami oraz dzieci zdrowych – jako kreatywna zabawa wspomagająca rozwój dziecka. Idealnie sprawdzi się w gabinetach logopedycznych, psychologicznych, w przedszkolach.


Jesienne Krasnale

Jakie ćwiczenia znajdują się w środku?

W skład zestawu edukacyjnego „Jesienne krasnale” wchodzi, aż 54 strony różnorodnych ćwiczeń! Tak ogromnego pakietu jeszcze nie było!!!
Znajdziesz tutaj:

1. Układanki paskowe do nauki przeliczania. Cztery różne ilustracje, każda ilustracja to 3 układanki do nauki przeliczania i rozpoznawania cyfr 1-5, 1-10 oraz 11-20. W sumie 12 układanek.
2. Dwie układanki do wspierania rozwoju analizy i syntezy wzrokowej. Dziecko układa brakujące fragmenty na dużej ilustracji.
3. Dwie układanki wspierające rozwój analizy i syntezy wzrokowej typu: znajdź różnicę między obrazkami.
4. Jedna karta pracy do edukacji matematycznej: uzupełnianie ciągów liczbowych w zakresie 1-10.
5. Osiem kart pracy (na dwóch arkuszach A4) do wspieranie rozwoju analizy i syntezy wzrokowej. Są to ćwiczenia typu: otocz pętlą co nie pasuje.
6. Sześć kart pracy do nauki pisania liter. Są to litery: K, D, M, Ś, G, L.
7. Dziewięć kart pracy do nauki pisania liczb (od 1 do 9).
8. Trzy obrazki wspierające rozwój motoryki małej. Po wydrukowaniu i zalaminowaniu dziecko może przeszywać ilustracje za pomocą bezpiecznej igły i wełny lub układać za pomocą paluszków lub szczypiec drobne elementy na wyznaczonych białych polach.
9. Osiem układanek wspierających rozwój analizy i syntezy wzrokowej z cięciami w pionie, poziomie i skosie.
10. Trzy karty pracy – labirynty.
11. Cztery karty pracy do nauki przeliczania i rozróżniania symboli graficznych cyfr. Po wydrukowaniu i rozcięciu dziecko może przypinać spinacz na właściwej liczbie, przybić pieczątkę itp.
12. Dwie karty pracy do ćwiczeń grafomotoryki – potocznie zwane „rysowaniem szlaczków”.
13. Gra memory – siedem stron A4 na których znajduje się 21 ilustracji – w sumie 42 karty do gry.


Chcesz to zobaczyć?

Chcesz zobaczyć jak wygląda ten pakiet?

Podczas mojego spotkania live #CzasNaPogaduchy, pokazywałam mój pakiet i jego możliwości. Zachęcam Cię do obejrzenia zapisu tego spotkania.
#CzasNaPogaduchy to spotkanie podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.


Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook lub na Instagram.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.
Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „DINOZAURY” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem! ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

“DINOZAURY” – darmowy zestaw edukacyjny do pracy z dzieckiem.
“Dinozaury” to zestaw edukacyjny w niesamowicie, barwnej, kolorowej szacie graficznej, która zachęci każde dziecko do zabawy!

W skład pakietu wchodzi aż 29 stron z różnorodnymi ćwiczeniami: układanki paskowe do nauki liczenia, karty pracy z etykietami do nauki sortowania wg rozmiaru, plansze do ćwiczeń chwytu pęsetowego i koordynacji ręka-oko, układanki do wspierania analizy i syntezy wzrokowej z cięciami w pionie, poziomie i skosie, szablony i etykiety do układanek lewopółkulowych, materiały do nauki wycinania oraz nazywania i rozpoznawania figur geometrycznych… oraz wiele, wiele innych!


Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *