#CzasNaPogaduchy odc. 23 – squigz

#CzasNaPogaduchy odc. 23 – squigz

Motoryka mała i terapia reki Trochę teorii Video 0

#CzasNaPogaduchy to cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych, podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Podczas 23 spotkania #CzasNaPogaduchy,  nagranego 03.01.2019:

W dziale ważnych ogłoszeń mówię o tym, że zakończyła się przedsprzedaż pomocy „Kreatywne Wspieranie Mowy Czasowniki„.

Czasowniki dostępne są teraz w regularnej sprzedaży.



✅ Mówię o tym, że za tydzień w czwartek o godzinie 10:00 na kolejnym spotkaniu pogaduszkowym pokażę Wam, jak możecie pracować na naszych czasownikach.

W dalszej części Pogaduch pokazuję Wam:
Moje nowe pomoce do wywoływania głoski R
✅ Ćwiczenia terapeutyczne które możecie wykonać przy użyciu przyssawek squigz. W ćwiczeniach pojawia się również układanka lepopółkulowa od Pomoce rozwojowe i terapeutyczne „Blue-Sky”
#akcjaTerapeuciRAZEM – Zapraszam Was na akcję „Terapeuci Razem”, rozpoczętą przez Terapia dzieci z autyzmem The Autism Treatment, która na moim profilu FB odbędzie się podczas kolejnego spotkania #CzasNaPogaduchy – czwartek 10.01 godz. 10:00
A mówić będziemy o tym jak radzę sobie z trudnym zachowaniem dziecka? Jak radzę sobie z „Nie chce mi się”? Jak motywuję i zachęcam do terapii.

—-> Zapis transmisji #CzasNaPogaduchy możesz obejrzeć tutaj. <——-

Zapraszam!

Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *