#CzasNaPogaduchy odc 15 – Mega układanka

#CzasNaPogaduchy odc 15 – Mega układanka

Analiza i synteza wzrokowa Ćwiczenia funkcji poznawczych Ćwiczenia lewopółkulowe Ćwiczenia prawopółkulowe Figury geometryczne Kategoryzacje Moim okiem Sekwencje słuchowe Sekwencje wzrokowe Układanki lewopółkulowe Video 0

#CzasNaPogaduchy to cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych, podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Podczas 15-tego spotkania z cyklu #CzasNaPogaduchy, które odbyło się 01.11.2018 pokazuję Wam, ile różnorodnych ćwiczeń możecie wykonać na Mega Układance firmy Buu.

15-ty odcinek #CzasNaPogaduchy jest nagrany w 2 częściach, z powodu zerwania transmisji.

 

 

Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *