O mnie

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

“Możesz mnie zgnieść, zamknąć, zniszczyć…
Ja powstanę kolejny raz i wygram, bo ja się nie poddaję. Nigdy!”
Nazywam się Marzena Fenert i jestem autorką pomocy edukacyjnych dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, alalią, niedokształceniem mowy o typie afazji oraz afazji dziecięcej a także całościowych zaburzeń rozwoju (m.in. autyzm, zespół Aspergera), niepełnosprawności intelektualnej i innych zaburzeń językowych.

Od ponad 6 lat tworzę cenione i lubiane przez dzieci, ich rodziców i terapeutów pomoce logopedyczne dla dzieci. Współpracuję z Reginą Panaś – neurologopedą, pedagogiem, terapeutą ręki.

Moje pomoce edukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji -“Radośnie rosnę i myślę” oraz “Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki” opublikowałam sama. Zestaw “Moi Bohaterowie” oraz “Moje Bohaterki” ukazały się nakładem wydawnictwa WiR, a pakiet “Ćwiczę, myślę, rozwijam się – trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji” ukazał się nakładem Wydawnictwa Edukacyjnego

KreatywneWrota.pl

to jeden z najpopularniejszych blogów terapeutyczno – logopedycznych w Polsce.

Siłą napędową mojego bloga jest moja głowa – pełna niebanalnych, kreatywnych pomysłów a także rzetelna wiedza naukowa, dobre teksty, oraz zaangażowani Czytelnicy.

Moi czytelnicy to rodzice dzieci zdrowych, którzy chcą wspomóc rozwój swoich dzieci, rodzice dzieci z różnego typu dysfunkcjami, szukający pomysłów na kreatywne, rozwijające zabawy wspomagające terapię ich dzieci, a także specjaliści: logopedzi, pedagodzy, psycholodzy.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą i pokazuję rodzicom afatyków oraz dzieci z innymi dysfunkcjami w zakresie mowy w jaki sposób i na jakich materiałach pracuję z córką.

Jestem twarzą swojego bloga

Jestem grafikiem i mamą dwóch fantastycznych, zdrowych chłopaków i dziewczynki.

Moja córka ma zdiagnozowaną afazję senso-motoryczną. Diagnoza córki spadła na nas jak grom z jasnego nieba i wbiła nas na chwilę w ziemię. Niemniej mnie nie można złamać. Padłam i powstałam, a wyrazem mojej walki o zdrowie córki – jest ten blog.

Czytelniczki mi ufają. Piszę wiarygodne treści oparte o rzetelną wiedzę naukową. Wierzę, że autentyczność przyciąga i to na niej buduję swoją markę.

Jestem twórcza i stawiam na kreatywność. Moje artykuły są bardzo rzetelne, spędzam długie godziny na czytaniu fachowej literatury, aby lepiej zrozumieć to, z czym boryka się moja córeczka. Uwielbiam pisać o pomocach terapeutycznych i sama tworzę mojej córce większość pomocy do terapii.